+37065482268

Jūsų krepšelis tuščias

Apie mus

Apie kompaniją US MEDICA


Kompanija „US MEDICA” buvo įkurta Vilmingtone (Delavero valstija) JAV šiaurės rytuose, ją įkūrė kompanijos prezidentas Vilsonas Fosteris ir jo partneris, rinkodaros koordinatorius Džeimsas Arlenas 1987 metais, jie sureguliavo masažo įrangos gamybą.

 
Kompanijos šūkis - suteikti sveikatą, grožį ir gerą nuotaiką žmonėms. Būtent todėl pagrindinė bendrovės veiklos kryptis yra kūrimas ir gaminimas prekių, kurių naudojimas padeda žymiai pagerinti savijautą ir išvaizdą, pajusti gyvybingumo antplūdį ir apsisaugoti nuo neigiamo stresų, didelių apkrovų ir įtampos poveikio.

Pagrindinis įmonės uždavinys - sudaryti sąlygas sveikam savo klientų poilsiui, taupant jų laiką ir siūlant moderniausią masažo įrangą ir technologijas, sujungiančias savyje ilgametes tradicijas ir novatoriškus konstruktorių ir dizainerių  kūrinius. 

US MEDICA - tai:


• Naujoviškiausia bei šiuolaikiškiausia masažo įranga
• Pažangiausios gamybos technologijos
• Geriausių konstruktorių ir dizainerių  kūrinių naudojimas
• Plačiausias serijinės produkcijos asortimentas
• Trumpiausias pristatymo laikas

Šiandien kompanija „US MEDICA” turi visas priemones, kurios reikalingos, siekiant užtikrinti platų pristatomų produktų asortimentą, aukšto lygio aptarnavimą ir siūlo kokybiškus produktus, pagamintus iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, būtent todėl mes esame masažo įrangos gamybos technologijų lyderis. 

 

Tarp kompanijos „US MEDICA” produktų - daugiafunkciniai masažo stalai, krėslai ir kėdės, masažo antklodės, pagalvės ir kita veiksminga įranga masažui, tinkanti naudojimui profesionaliuose salonuose bei namuose, ofise, vairuojant automobilį ar kelionių metu. 

Kompanija „US MEDICA” platina savo produktus daugiau, nei 60 šalių visame pasaulyje: Šiaurės, Centrinės ir Pietų Amerikos šalyse, Europos, Azijos, Afrikos, Australijos ir Okeanijos valstybėse.

Sertifikatai:

Įmonės apdovanojimai

Bendrovė US MEDICA reguliariai dalyvauja paroduose. Mes stengiamės supažindinti žmones su mūsų produkcija ir padaryti masažinę įrangą prieinama visiems ir kiekvienam.

+37065482268
El.paštas: masazoiranga@mail.ru

© 2018. US MEDICA All rights reserved.